Geri İade Şartları

* Ufukyayinlari.com.tr satışını yaptığı tüm ürünlerin, ithalatçı ve tedarikçi firma ile ilgili fabrikasyon ve üretim hatası olduğunda, değişim ve iadesini garanti etmektedir. Fakat alıcı tarafından kaynaklanan eskitilmiş, kullanılmış, renk değişimine uğramış vb. durumlarda ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez. 

* İadeler kesinlikle orijinal kutu veya ambalajı ve ürünle beraber gelen tüm döküman ve tüm aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bu durumda sizden orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması yada koli bandı ile bantlama işlemi uygulanmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir.

 * İade bedeli olarak, Sipariş fatura bedelinin toplam tutarı tarafımızdan iade edilmektedir. İade işlemleri ürünlerin ve ürünlerle birlikte verilen, hediye, promosyon ve indirim kuponu gibi verilen ek ürünleri teslim aldıktan sonra iade işlemlerine başlanmaktadır. İade İşlemlerinin kusursuz işlemesi için mutlaka size gönderilen fatura, irsaliye, vb. resmi belgelerin aslını göndermeniz gerekmektedir.

Faturasız gelen ürünler iade ve değişim olarak teslim alınmayacaktır.